Typ nabídky

Minimální mzda

Nalezené pracovní nabídky (3)

Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech

Místo výkonu: Dubická 958/66, 470 01 Česká Lípa - nástup možný ihned - nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle praxe) - jednosměnný provoz - práce na plný úvazek - doba neurčitá Požadujeme: V...

Specialisté v oblasti matematiky

Náplň práce: inovace a hledání nových efektivních řešení v matematických modelech strojového učení Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v aplikované matematice a neuronových sítích, min. 4 roky zkuš...

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Praxe v oboru výhodou - Profesní životopis VŠ vzdělání chemického směru Nástupní plat 25 000,- Kč + 14% prémie Benefity dle pravidel společnosti Nástup možný ihned Návštěvu hlásit předem Zasl...

  • Liberecký kraj
  • 8.9.2016
  • Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec
JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce dle vašeho hledání. Zvolte název hledání.