Typ nabídky

Minimální mzda

Nalezené pracovní nabídky (42)

Pekaři

Kontakt: Ing. Jiří Kapinus, mob.: 607 555 882; Radek Vyhnal, mob.: 606 063 619

Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti

- VŠ chemicko-technologická, vzdělání v oblasti analýzy potravin, mikrobiologie a chemie, základy AJ - prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou - tel. kontakt v prac. dny od 7 do 1...

Pekaři

začátek směny od 18:00 hodin a od 05:00 hodin Osobní kontakt možný po-pá 7-9 hodin.

Výrobci sýrů

- práce v provozu sýrárna - balení plísňových sýrů, vyjímečně noční směna - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

  • kraj Vysočina
  • 10.11.2016
  • Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

- práce v provozu smažírna, ranní a odpolední směna - balení předsmažených specialit, noční směna sanitace - čištění - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předcho...

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Náplň práce: obsluha tvarovacích strojů Po 1/2 roce smlouva na dobu neurčitou, praxe není nutná

Náplň práce: obsluha kynárny Po 1/2 roce smlouva na dobu neurčitou Praxe není nutná

Smlouva po 1/2 roce na dobu neurčitou, praxe není nutná

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Charakteristika pozice: - práce v chemické laboratoři; - kontrola galvanických lázní, technologických postupů; - kontrola praní a konzevace, čistoty dílů a kapalin; - prováděná materiálových an...

Řezníci a uzenáři

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. Nejlépe vyučen - řezník

- výroba uzenin a uzeného masa

- pomocné práce při výrobě uzenin a uzeného masa

Pekaři

- nástup možný ihned Kontakt: Lenka Hnízdilová - vedoucí pekárny, mob. 608 812 282

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

- Výroba lahůdek - Potravinářský provoz První kontakt telefonicky nebo emailem

Výše mzdy je podle druhu pracovní smlouvy a podle kvalifikace, či praxe.

- místo výkonu práce Třebíč, Náměšť n. O. - NUTNOST VYUČENÍ V OBORU NEBO ALESPOŇ DLOUHODOBÁ PRAXE V OBORU

Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

Zavedený výrobce kvalitních českých uzenin přijme pracovníka na pozici míchač, obsluha udíren, masná výroba. Zkušenosti výhodou na této nebo podobné pozici výhodou.

  • 24.10.2016
  • AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.

Porážeči zvířat, bourači masa

V případě zkušeností a praxe nepožadujeme odborné vzdělání.

  • 13.10.2016

- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Osobní kontakt možný každý čtvrtek od 13 do 15 hodin.

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce dle vašeho hledání. Zvolte název hledání.