Typ nabídky

Minimální mzda

Nalezené pracovní nabídky (7)

Noční inventura v obchodě s módou Jihlava - 77 Kč/hod

Pro našeho významného klienta v Jihlavě hledáme šikovné brigádníky na výše uvedenou pozici. Práce bude probíhat v obchodě s modním oblečením v obchodním centru City Park. Náplň práce: - inveta...

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Náplň práce: obsluha myčky nádobí, udržování čistoty na pracovišti, výpomoc při výdeji jídla. Požadujeme: pozitivní přístup, vstřícnost, samostatnost. Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní prác...

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Pouze pro OZP!!!! Mzda dle pracovního úvazku. Manuální zručnost. Fyzická zdatnost. Čistý trestní rejstřík.

- pomocné práce - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - osobní kontakt možný každé pondělí 6:30 - 8:30 hodin

Místo výkonu práce: Farma Litohošť

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Osobní kontakt: každý pracovní den 9:00 - 15:00 na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Workgroup s.r.o. - pracoviště Na Blatech 363 395 01 Pacov

třídění brambor a zeleniny Osobní kontakt: čtvrtek 7:00 - 11:00 na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Workgroup s.r.o. - pracoviště Salačova Lhota Salačova Lhota č.p. 1 395 01 ...

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce dle vašeho hledání. Zvolte název hledání.