Typ nabídky

Minimální mzda

Nalezené pracovní nabídky (3)

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Místo výkonu práce: Západočeský kraj Základní požadavky: minimálně úplné středoškolské vzdělání znalost práce na PC (MS Office) Další požadavky: komunikač...

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Kontakt: předem e-mailem: info@remakv.cz Řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, práce na PC - Corel, Adobe, zkušenosti v reklamním oboru výhodou. Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: *Prodejce nových a ojetých automobilů VW, Audi, *zkušenosti v oboru výhodou, *znalost tvoření webových stránek výhodou, *akvizice nových zákazníků, PROFIL UCHAZEČE: *...

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce dle vašeho hledání. Zvolte název hledání.