Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zástupce správce areálu - Praha západ

referenční číslo: 53396 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naším klientem je organizace založena roku 1990, která se zabývá komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky. Nyní nabízí práci pro šikovného a spolehlivého Zástupce správce areálu. Místo výkonu práce: 6km od Zličína.
Spolupodílení se na řízení projektů ve svěřené oblasti Zodpovědnost za procesy týkající se správy budov Aktivně se podílet na procesu oprav, údržby a ostatního servisu, revizí a investic do rozvoje areálu Vedení agendy ubytovaní a energií Komunikace s klienty i s dodavateli

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru výhodou Zkušenosti na obdobné pozici Manuální zručnost Zkušenosti s údržbou budov, technické myšlení Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá Kvalitně vybavené pracovní prostředí Pracovní doba od pondělí do pátku (8.00-16.30) Zkušený a přátelský mikro kolektiv Multisport kartu Jazykové kurzy a odborná školení Příspěvek na penzijní pojištění Výhodné mobilní tarify od společnosti T – Mobile Slevy na divadelní představení, wellness pobyty, Datart Místo výkonu práce: 6km od Zličína.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika