Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník-Svářeč

referenční číslo: 50320 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučeni v oboru zámečník nebo jiném příbuzném oboru a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete uplatnit Vaše profesní zkušenosti a místo pracoviště Praha 9 Vám vyhovuje? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme práci na ranní směnu a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů.
sestavování jednoduchých konstrukcí dle výkresů a technologických postupů zámečnické práce (montáž, broušení, vrtání, řezání, svařování apod.) základní zkoušky pro svařování metodou S ZK 111 1.1 a 135

Požadujeme

manuálně zručný znalost „čtení“ strojírenských výkresů vyučení v oboru výhodou jeřábnické, vazačské a VZV výhodou samostatnostný a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr u prosperující společnosti - práci na ranní směnu v lokalitě Praha 9 - možnost uplatnit profesní zkušenosti a příležitost naučit se něco nového - balíček zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky - možné ihned nastoupit nebo dle dohody V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba