Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí oddělení přípravy - Teplárenství

referenční číslo: 54389 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do úspěšné rodinné společnosti, která připravuje realizaci a zásobování generálních dodávek staveb, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se orientuje v teplárenské technice, a který povede menší mladý kolektiv zkušených kolegů. Pokud hledáte stabilní dlouhodobou práci ve fajn kolektivu, máte zkušenosti z oboru teplárenství a umíte si představit vedení lidí, tak mi o sobě dejte vědět!
Povedete menší tým přípravářů/rozpočtářů (4 kolegové) Ponesete odpovědnost za zpracování obchodního případu ve vztahu k zakázce Budete tvořit cenové nabídky Postaráte se o dodavatelské a materiálové zajištění Budete vyhledávat nové dodavatele Občas se pojedete podívat i na konkrétní zakázku (zakázky po celé ČR)

Požadujeme

Máte alespoň 3 roky praxe na pozici přípraváře v teplárenské společnosti Jste aktivním řidičem skupiny B Láká Vás vedení menšího týmu (tato předchozí zkušenost není podmínkou) Hledáte dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Dlouhodobou stabilní práci Nástup ihned (nebo domluvou) Atraktivní bonusovou složku mzdy Automobil i pro soukromé účely Flexibilní pracovní dobu Stravenky Delší dovolenou Příspěvek na penzijní pojištění Výhodný tarif i pro rodinu Odměnu za odpracované roky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura