Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář s elektrem

referenční číslo: 54285 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta na pozici do údržby.
periodická údržba zařízení drobné úpravy výrobního zařízení dle požadavků výroby opravy zařízení práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

vyhláška č. 50 nebo 194 §6 vzdělání v oboru elektro praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti technická zdatnost

Nabízíme

příspěvek na dopravu až 1.000,- dotované závodní stravování dny dovolené navíc odměny za odpracované roky příspěvky do kafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika