Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržba balící linky

referenční číslo: 53664 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě rozšiřujeme tým a proto hledáme nového kolegu na 2 směnný provoz (5:45-14:00 a 14:00-22:15 hod.). Místo výkonu práce: Rajhrad nebo Syrovice.
Zodpovědnost za provoz a hlášení aktuálního stavu balící linky. Udržování optimálního množství materiálu v balící lince. Preventivní i operativní údržba daného zařízení.

Požadujeme

Ovládáš český jazyk na úrovni min. B1 – dokážeš číst v manuálech a psát zápis údržby. Jsi manuálně zručný/á. Máš technické myšlení – dokážeš se rychle zorientovat v manuálech. Máš zkušenosti s obdobnou pozicí ve strojírenství, případně jsi ochoten/a se něco nového naučit. Poradíš si s údržbářskou prací či výpomocí přímo ve skladu.

Nabízíme

Možnost podílet se na automatizaci balení v oddělení, které se stále rozrůstá a modernizuje. Profesionální zaškolení na obsluhu balící linky pod dohledem odborníka. Mzdu ve složení měsíčně: 25 000,- Kč fixní část mzdy + 6 000,- Kč variabilní část mzdy, za plnění KPI. Cafeterie Stravenky 500 Kč na volnočasové aktivity nebo Multisport se slevou Celofiremní akce Výroční bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika