Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TOP brigáda ve skladu - 178 Kč/hod, doprava zdarma #thRyx

referenční číslo: 6622632d3a5a85d1c36e7b76 | aktuálnost: 03.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme nového člena do našeho skvělého týmu! Pokud rád pracuješ rukama a hledáš stabilní práci v přátelském kolektivu, máme pro tebe skvělou příležitost. Jako naše nová posila budeš zásobovat přidělený úsek materiálem, zapojíš se do balení a odvozu hotových palet s výrobky a naučíme tě pracovat se scannerem a ručním paletovým vozíkem.
Naší filozofií je, že kvalita a produktivita našich zaměstnanců by měli být řádně oceněny. Proto tě čeká hodinová sazba 178 Kč/hod, k tomu příplatky dle ZP a navíc osobní ohodnocení na základě tvé práce. Pracujeme na dvě směny - týden pracuješ ranní směnu (6:00 – 14:15) a další týden odpolední (14:15 - 22:30).
Jestli máš obavy z dopravy do práce – nemusíš. Nabízíme svoz zaměstnanců až z Roztyl, Říčan a Benešova.
Pokud jsi tedy komunikativní, pracovitý a spolehlivý člověk, který se nebojí fyzické práce, pak hledáme přesně tebe! Přidej se k nám a staneš se součástí týmu, který si váží každého svého člena.
Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej a ozvi se nám! Těšíme se na tebe.

Požadujeme

- spolehlivost
- pracovitost
- fyzická zdatnost

Nabízíme

- mzdu 178 Kč/hod + prémie
- pravidelný výplatní termín
- možnost čerpání záloh

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda