Typ nabídky

Minimální mzda

Technik výrobní analýzy | Nástup ihned

referenční číslo: 52761 | aktuálnost: 06.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Technika výrobní analýzy s vášní pro excelentní práci a touhou po profesním růstu! Pokud jsi technicky zdatný jedinec, který má oko pro detail a chceš být součástí inovativního týmu, čtení tohoto inzerátu by pro tebe mohlo být nejdůležitější krok k novému začátku!
Provádět analýzu výrobních procesů a identifikovat oblasti pro zlepšení efektivity a kvality Spolupracovat s týmem inženýrů a manažerů výroby na implementaci nových metod a technologií Monitorovat a vyhodnocovat výrobní data pro optimalizaci procesů

Požadujeme

Min. vyuční list ochota pracovat v nepřetržitém provoze Vyhláška 50 -> Znalost zákona 250/2021 Sb. je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Nabízíme

5 týdnů dovolené Motivační mzda Kvartální bonusy Příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě Dopravné 2 Kč/km cesta do práce Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky Příspěvek na stravování Roční bonusy Otevřenost pro nové nápady a iniciativu.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika