Typ nabídky

Minimální mzda

Technik testování - příležitost pro absolventy

referenční číslo: 52637 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš novou pracovní příležitost po škole nebo hledáš změnu ve stávajícím zaměstnání? Máš dobrou orientaci v technické dokumentaci? Pokud ano, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.
testování jednotlivých vyrobených kusů práce s technickou dokumentací práce na 2 směny

Požadujeme

ukončené SOÚ/SŠ technického směru orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

13. plat Měsíční odměny k fixnímu platu Extra příplatky za odpolední a noční směny Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc Příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok Příspěvek na dojíždění do zaměstnání Dotované stravování ve firemní kantýně - příspěvek v hodnotě 82 Kč Dovolená navíc (celkem 25 dní) 4 sick days Jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl