Typ nabídky

Minimální mzda

Technik skladu až 50 000 Kč / měsíc

referenční číslo: 53124 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci? Máte zkušenosti s automatizací nebo na pozici elektronika či elektromechanika? Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis a my se již o vše postaráme. Pro našeho významného klienta z oboru výroby a skladování hledáme šikovné zaměstnance na pozici Technik skladu!
zajišťování plynulého chodu svěřené technologie - automatický mrazící sklad aktivní řešení vzniklých situací při provozu pbčasné práce ve ztížených podmínkách – práce ve výškách, v mrazu preventivní prohlídky včetně údržby komunikace s externími dodavateli (náhradní díly, servis)

Požadujeme

zkušenosti na podobné pozici či zkušenosti s automatizací výhodou zkušenosti na pozici elektronika či elektromechanika ochota občas pracovat ve ztížených pracovních podmínkách (práce ve výšce, v mrazu) ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod/směna, denní / noční, krátký / dlouhý týden) práce na PC (zkušenosti s programem SAP výhodou) spolehlivost, loajalita

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc stravenkový paušál 99,60 Kč / směna (závodní jídelna na pracovišti) 22 dnů dovolené + 3 dny indispozičního volna navíc příspěvej na penzijní připojištění lokalita: Kladno
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba