Typ nabídky

Minimální mzda

Technik ostrahy

referenční číslo: 5a7c4c2ababecf5966645e90 | aktuálnost: 27.02.2018

ALP consulting

Vojenské lesy a statky ČR, s. p. vyhlašují nabídku práce

Náplň práce

  • administrativní činnosti spojené s chodem příslušné organizační jednotky,
  • spolupráce na přípravě a aktualizaci dokumentů,
  • zpracování podkladů pro fakturaci,
  • zpracování a vedení evidence žádanek, objednávek,
  • příprava a vypracování podkladů pro měsíční zpracování mezd (docházka, dovolená, atd.)
  • spolupráce se mzdovou účetní v oblasti zpracování mezd,
  • příprava podkladů pro kontroly,
  • vedení přehledů a evidence provozu vozidel.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání,
  • praxe v oblasti administrativy výhodou,
  • praxe  v oblasti přípravy podkladů ke zpracování mezd výhodou,
  • znalost práce s programy MS Office (Excel, Word)
  • občanskou bezúhonnost,
  • flexibilitu.

Očekávané schopnosti a dovednosti:

  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost, preciznost, zodpovědnost,
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme

  • zázemí stabilního českého státního podniku,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup,
  • příjemný kolektiv a prostředí,
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvku na životní pojištění a penzijní připojištění, další příspěvky z FKSP.

Ostatní informace

Termín nástupu:        dle dohody

Místo zaměstnání:      Vojenské lesy a statky ČR, s. p., Ředitelství divize ostrahy a služeb

Poskytnutím svých osobních údajů na základě tohoto inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování
a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších nabídkách práce na volná místa ve VLS ČR, s.p.,
a to do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tím potvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Přihlášky obsahující strukturovaný životopis a průvodní dopis zašlete nejpozději do 21. 2. 2018
na níže uvedenou adresu nebo e-mail.

Další informace poskytne na adrese:

Vojenské lesy a statky ČR, s. p.,

Jméno: Ing. Jaroslav Kankia

Tel.: 220 405 199

E-mail: jaroslav.kankia@vls.cz

Místo pracoviště: Náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Praha 2, 12000

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita