Typ nabídky

Technický obchodník - mzda 40-60 000 Kč

referenční číslo: 52921 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, nyní hledáme šikovného Technického obchodníka. Chcete využívat angličtinu a technické znalosti při obchodování v rodinně lazené společnosti? Potom se budeme těšit na Váš životopis.
péče o stávající zákazníky - výrobní společnosti postupné získávání nových zákazníků zajišťování materiálu na projekty příprava cenových nabídek komunikace s dodavateli vedení běžné administrativy

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání nebo zkušenost v obchodování s elektrotechnickými produkty komunikativní znalost angličtiny ŘP sk. B, aktivní řidič ochota cestovat - zaškolení v Německu

Nabízíme

mzda 40-60 000 Kč základ provize z prodeje 13. a 14. plat služební automobil (po zapracování) příspěvek na dopravu závodní stravování příspěvek na pojištění/spoření firemní akce přátelské pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup