Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svařovací kontrolor (40-50.000 KČ)

referenční číslo: 50806 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušenost a zodpovědnost v oblasti svařování vám nechybí? Specializujete se na kontrolu kvality a dodržování bezpečnostních standardů při svařovacích pracích? Nechybí vám ochota práce ve dvousměnném provozu? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

SVAŘOVACÍ KONTROLOR (40-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Dozor u svařovacích operacích
  • Kontrola svařování dle kontrolního plánu
  • Rozměrové kontroly dle kontrolního plánu
  • Výstupní a vizuální kontroly
  • Tvorba dokumentace o provedených kontrolách

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost ve strojírenském průmyslu
  • Praxe v kontrolní činnosti - výhodou
  • Všeobecné znalosti o zpracovaní ocelí
  • Znalost výkresové dokumentace (značky svarů)
  • Ochotu práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Lokalitu: 15 min. od Plzně

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství