Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní Engineer/CAD Designér

referenční číslo: 51631 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojní Engineer/CAD Designéra.
Máte zkušenosti s CADEM a 3d modelováním? Technické vzdělání (engineering)? Schopnost číst a pracovat ve výkresové dokumentaci? Pošlete obratem svůj životopis!

Požadujeme

znalost NX, SW, SE 3D CAD angličtina na komunikativní úrovni technické vzdělání znalost PC (excel atd.) systematický přístup a pečlivost znalost číst a pracovat v technické dokumentaci

Nabízíme

bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů flexibilní začátek/konec pracovní doby možnost občasné práce z domova občerstvení na pracovišti příspěvek na penzijní/životní připojištění stravenky/příspěvek na stravování vzdělávací kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura