Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí do velkých rezidenčních projektů

referenční číslo: 53634 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do dynamické stavební společnosti, která se specializuje na komplexní realizaci rezidenčních projektů, hledáme zkušeného stavbyvedoucího. S důrazem na kvalitu, estetiku a efektivitu se společnost stala respektovaným hráčem na trhu, schopným splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Hledám samostatného jednotlivce, který má zkušenosti s vedením stavebních projektů, zejména v oblasti rezidenční výstavby. Tato osoba bude hrát klíčovou roli při řízení projektů od počátečního plánování až po dokončení. Hledáme kandidáta s výbornými organizačními schopnostmi, schopností vést tým pracovníků a komunikovat s klienty a dalšími zúčastněnými stranami přímo na stavbě!
Řízení a koordinace stavby na staveništi v souladu s plány, specifikacemi a požadavky zákazníka. Denní dohled nad pracemi a řešení případných problémů, které by mohly vzniknout. Zajištění dodržování bezpečnostních standardů a předpisů na pracovišti. Komunikace se subdodavateli a dodavateli. Monitoring a kontrola kvality provedených prací. Vedení týmu a motivace členů k dosažení stanovených cílů.

Požadujeme

Zkušenosti s vedením stavebních projektů ve větší rezidenční výstavbě Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru - znalost stavebních předpisů, technik a materiálů Autorizace v pozemních stavbách je velkou výhodou ŘP skup. B Schopnost řídit a motivovat tým pracovníků Schopnost efektivně řešit problémy a překážky

Nabízíme

Atraktivní platové ohodnocení Odměny za splnění parametrů projektu, podíl z nadzisku svěřeného projektu Možnost kariérního posunu Služební vůz i pro soukromé účely 5 týdnů dovolené Služební MT, NTB
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura