Typ nabídky

Minimální mzda

Správce objektu / Údržbář

referenční číslo: 53412 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání, které je zajímavé a různorodé? Jste manuálně zruční a nebojíte se manuální práce? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis a my se již o vše postaráme!
správce objektu (drobná údržba kanceláří) komunikace s odbornými řemeslníky kontrola provedené práce práce na PC (MS Office) příjem zásilek a ostatní práce s tím spojené

Požadujeme

manuální zručnost (žádné požadavky na vzdělání či praxi nejsou) práce na PC (MS Office) angličtina výhodou (pokud vůbec neumíte anglicky nevadí!) směny: 8 hod / den od pondělí do pátku spolehlivost, loajalita

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr mzda: 40 225 Kč / měsíc 25 dní dovolené + 4 dny sick days Multisport karta příspěvek na životní pojištění stravenky v hodnotě 60 Kč / odpracovaný den lokalita: Karlovo náměstí, Praha
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 225 - 40 225 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba