Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista vývoje (38-42.000 Kč)

referenční číslo: 56958 | aktuálnost: 13.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat v moderním pracovním prostředí a mít na strasti vývoj a změnová řízení? Domluvíš se anglicky a máš doma maturitní vysvědčení? Tak nám zašli životopis a my se s radostí ozveme na pozici SPECIALISTA VÝVOJE (38-42.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zakládání dat pro potřeby konstrukce, projektového oddělení a vzorkovny
  • Administrativní podpora při správě dokumentace
  • Modernizování designu a zlepšování procesů
  • Kontrola a následné vydání výkresové dokumentace
  • Tvorba kusovníků výrobku s následnou distribucí
  • Vytváření požadavků na databázi IMDS
  • Zakládání a správa dat životopisu dílu komponentů a finálního produktu
  • Kontrola a porovnání designových stavů komponentů a finálních produktů

Požadujeme

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • Znalosti elektronického zpracování dat-MS Office, MS Projekt, AutoCAD, XPPS (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Flexibilitu, odolnost vůči stresu, rozhodnost

Nabízíme

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost práce z domova
  • Zaměstnanecké benefity a odměny
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Lokalitu Teplice

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství