Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SPĚCHÁ! Operátor montáže - Uherské Hradiště

referenční číslo: 53815 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

montážní práce ve výrobním provoze jedná se o směnný provoz

Požadujeme

min SOU technického zaměření - ukončení vzdělání praxe z montáží, nebo operátorská činnost ve výrobním provozu šikovné ruce a fyzická kondice

Nabízíme

zázemí stabilní nadnárodní společnosti příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností 13. plat – navýšení mzdy po zkušební době 5 týdnů dovolené a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 31 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba