Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník VZV - nástup ihned

referenční číslo: 54199 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného klienta hledáme skladníky na delší výpomoc, kteří mají oprávnění na VZV.
výpomoc na 3-4 měsíce - práce na pracovní smlouvu pondělí - pátek (bez víkendů) ránní a odpolední směna příjem+výdej, zaskladnění materiálu

Požadujeme

máte proakzaltelnou praxi vlastníte oprávnění na VZV

Nabízíme

mzda 31 000 Kč v základu + odměny příspěvek na stravné sick day 22 dnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 31 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545