Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník Jažlovice

referenční číslo: 53417 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci a bydlíte poblíž Jažlovic? Máte zkušenost ze skladu a umíte jezdit na VZV? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a my se o vše postaráme.
obsluha VZV (podmínkou zkušenost alespoň 2 roky) manipulace s balíky obsluha plaetových vozíků obsluha čtečky

Požadujeme

zkušenost na VZV podmínkou praxe ve skladu ochota pracovat na stálou noční směnu (cca od 18 hod do 2-3 hod) spolehlivost, loajalita

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr mzda: 27 637 Kč / měsíc měsíční bonusy 5 473 Kč 25 dní dovolené příplatek za práci v noci 10 %, přesčas 25 % stravenkový paušál 90 Kč / odpracovaná směna lokalita: Jažlovice (nutnost zajistit si svojí dopravu)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 637 - 33 110 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika