Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Síťový specialista

referenční číslo: 53818 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete zdokonalovat s námi IT bezpečnost a zapojit se do světa bezpečnostních sítí? Pokud máte ambice dostat se na pozici security architekta pomůžeme vám s tím. Náš klient je číslo 1 v podnikovém IT, zajišťuje firmám digitální transformaci a zjednoduší jim život. Technologie, které společnost využívá: HPE (Aruba), Cisco, Fortinet.
Implementace, rozvoj a support bezpečnostních síťových řešení (NGFW nebo WAF, popřípadě dle domluvy další) Vzdálená podpora zákazníkům a řešení incident Příprava dokumentace Práce na zajímavých projektech a práce u významných zákazníků

Požadujeme

Zkušeností na obdobné pozici min. 2 roky Zkušenost s HPE (Aruba), Cisco, Fortinet – na úrovni implementace a správy je nutná ŘP sk. B-aktivní řidič Angličtina na komunikativní úrovni Ochota rozvíjet se v oboru, zájem o moderní technologie

Nabízíme

Neomezenou dovolenou Cafeterie – příspěvek 12.000 Kč/rok Služební auto i k soukromým účelům Příspěvek na penzijní, životní pojištění Flexibilní pracovní dobu Home office MultiSport kartu (i pro členy rodiny) Příspěvek na stravování Pravidelné snídaně Výhodné nákupy Odměnu za odpracované roky Jazykové kurzy Nástup ihned nebo dle domluvy Onsite v Pardubicích nebo Smiřicích
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - správa systémů a služby