Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik - dopravní prostředky (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 55861 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte perspektivní stálou práci? Máš vystudovanou SŠ technického směru? Máš zkušenost s konstrukcí dopravních prostředků?? Dále máš platný ŘP a chuť se učit nové věci? Tak nám pošli svůj životopis a staň se součástí týmu, a to na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Servisní činnost, diagnostika poruch
  • Informační a poradenská činnost k provozu vozidel a
    k odstraňování jejich závad
  • Evidence a rozbor zákaznických reklamací, podávání
    návrhů na nápravná opatření
  • Provádění měření, analýz a vyhodnocování

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Znalost konstrukce dopravních prostředků
  • ŘP sk. B
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní
    pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství