Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač výrobní linky

referenční číslo: 53227 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do čisté a automatizované výroby v Brně-Lesná hledáme mechanika/seřizovače výrobní linky. Na této pozici vás stereotyp rozhodně nečeká. Společnost vyrábí produkty nejen ve velkých sériích, ale také v malých šaržích. V případě, že vám nevadí 3 směnný provoz a jste manuálně zručný/á neváhejte zaslat váš životopis. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a nadstandardní systém benefitů.
seřizování a údržba výrobních linek kontrola nastavení výrobní linky dle plánu výroby zápis dat z výroby do dokumentace podílení se na mechanickém opravení závad práce na 3 směnný provoz (pondělí – pátek)

Požadujeme

zkušenosti na podobné pozici zkušenosti se seřizováním a údržbou linek manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost Šanci má také absolvent technického oboru, který má zájem získat zkušenosti z automatizované výroby.

Nabízíme

nadstandardní mzdové ohodnocení a zajímavý systém benefitů 5 týdnů dovolené možnost odborných školení, které zvýší vaši rekvalifikaci (například elektro vyhláška dle NV 194/2022 Sb.) stravenkový paušál a 50% sleva na firemní výrobky příspěvek na Multisport kartu flexipass v hodnotě 500 Kč/měsíc zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl