Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač strojů (i junior), náborový bonus+benefity #Nrgrm

referenční číslo: 664dbc62760d28424a5a3c39 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte stabilní práci, která Vám nabídne spoustu benefitů jako je 13. plat nebo náborový bonus a díky týdnu dovolené navíc i dostatek času na odpočinek? Pak nás neváhejte kontaktovat! Do sehraného týmu rádi přijmeme nového seřizovače, který se bude podílet na údržbě výrobního zařízení. Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).
Náplň práce:
- Drobná údržba a seřizování svěřených strojů
- Analýza a odstraňování poruch

Požadujeme

- Ochotu pracovat na 3 směny
- Technickou zdatnost (např. orientace v technické dokumentaci), ať už ze školy či z praxe

Nabízíme

- Motivující mzdu dle praxe, i junioři však začínají od 35.000 Kč/měsíc
- 13. plat a mimořádné bonusy
- Roční odměnu dvakrát do roka
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Příspěvek na pohybové aktivity dětí
- Zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní