Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač CNC soustruhů

referenční číslo: 49219 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání v oboru strojírenství se zaměřením na CNC stroje? Máte vzdělání technického směru a vyhovuje Vám místo pracoviště Praha 9? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, kde budete pracovat na novém moderním CNC soustruhu. Navíc je možnost profesního růstu a k tomu atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další.
Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů Čtení a použití technických podkladů Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance Kontrola používání řezných nástrojů Pravidelně měření vyrobených kusů Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost Odzkoušení vyrobených předmětů

Požadujeme

SOU/SŠ technického směru Praxe se seřizováním CNC strojů (soustruhy) Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haiden nebo CAM systémy) výhodou Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění Schopnost čtení výkresové dokumentace Stabilita, loajalita Spolehlivost a přesnost Odpovědnost a samostatnost Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v v oboru strojírenství v lokalitě Praha 9 Stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti Příležitost pracovat v perspektivní nadnárodní výrobní společnost Různorodou náplň práce Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením možnost rozvoje Možnost rozvoje Odpovídající mzdové ohodnocení Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl