Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná finanční účetní bez znalosti AJ - Náměstí Republiky

referenční číslo: 53402 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nezávislou investiční banku založenou v roce 1991 hledám 2 finanční účetní (Junior & Senior).
Fakturace a zúčtování došlých i vydaných faktur Vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna Příprava podkladů pro daňová přiznání Spolupráce při měsíčních závěrkách, reporting Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy Cestovní příkazy, internetové bankovnictví apod.

Požadujeme

Znalost podvojného účetnictví. Orientace v daňovém systému (stačí základní orientace). Pečlivost, samostatnost, analytické myšlení a pozitivní přístup Výhodou je zkušenost zpracování účetnictví z např. outsorcing firmy (budete mít na starosti zpracování 1-3 firem) Schopnost pracovat primárně z kanceláře; Home Office možný příležitostně

Nabízíme

Práci v moderních kancelářích v centru Prahy Možnost růstu Multisport karta Lekce jógy Penzijní připojištění 5. týdnů dovolené 5 sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví