Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář (příležitost pro čerstvé absolventy, Plzeň)

referenční číslo: 52604 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní stavební společnost s dlouholetou historií, která se zabývá mostními, železničními, bytovými i pozemními stavbami, sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici rozpočtáře/kalkulanta. Pozice je také vhodná pro absolventy se stavebním zaměřením.

Nástup možný ihned.
Zajištění kompletních nabídek (cenová nabídka, technické řešení, harmonogram stavby, příprava variantních řešení, zajištění subdodavatelů) Zajištění nabídek subdodavatelů vč. technické kontroly nabídek subdodavatelů Příprava možných variant nabídek (technické i cenové) Jednání s investory na zajímavých stavebních projektech

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo praxe na obdobné pozici Uživatelská znalost MS Excel, jako další program budete využívat AutoCAD Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou Pozice vhodná také pro absolventy

Nabízíme

Týden dovolené navíc Roční prémie Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/den Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíčně Školení a další vzdělávání Možnost výuky německého jazyka v rámci pracovní doby Každoroční zvyšování mezd Práce ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura