Typ nabídky

Minimální mzda

Quality manager -motivující mzda, bonusy, HO, prémie, #FBWWA

referenční číslo: 65fc151f39954a446b2b45ac | aktuálnost: 20.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte-li zkušenosti v oblasti zákaznické kvality a toužíte po změně, právě vás hledáme! Naše společnost není jen pracovištěm, je to prostředí pro váš profesní a osobní růst.
Hledáme profesionála, který bude mít zásadní úlohu v zajišťování komunikace se zákazníkem v oblasti kvality, navrhování opatření k reklamacím pomocí 8D-reportu,
řešení zákaznických auditů a následné zajišťování nápravných opatření. Pokud jste připraveni přijmout novou výzvu a přinést své znalosti do našeho týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání s vámi!
Co Vás čeká:
- řešení a navrhování opatření k reklamacím
- spolupráce s různými odděleními
- reporting a komunikace v AJ

Požadujeme

- aktivní znalost AJ
- praxe v oblasti zákaznické kvality v automotive

Nabízíme

- motivující mzda
- dovolená navíc
- flexibilní pracovní doba
- homeoffice
- závodní stravování
- benefity
- systém Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění
- přátelský tým

Mzda: 50 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity