Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer | strojírenství

referenční číslo: 53981 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která se zabývá výrobou potrubních rozvodů propojující různá zařízení laboratoří a výrobních linek, hledáme projektového manažera. Dohlížel/a byste na průběh a realizaci jednotlivých zakázek v rámci ČR a Slovenska.
Dohlížel/a byste na přípravu zakázky Budete úzce spolupracovat s projektanty, nákupem, subdodavateli Budete také první kontaktní osobou pro zákazníky Ponesete zodpovědnost za řízení zakázek přímo u zákazníka Zakázky se týkají montáže technologických potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií a médií a instalace zdrojů Za zákazníky budete v době realizace zakázky cestovat po ČR a SK - až 80 % času Budete hlídat dodržování termínů, rozpočtů

Požadujeme

Technické vzdělání Orientace v projektové dokumentaci Orientace v P&ID schématech Znalost Navisworks nebo jiného softwaru pro orientaci v 3D modelech Ochota cestovat k zákazníkům

Nabízíme

Dovolená navíc mezi vánočními svátky Pružná pracovní doba Příspěvek na stravování v hodnotě 80 Kč Sick days Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění Příspěvek na sport, kulturu, zdraví a dovolenou Jednou ročně teambuilding Odměna za odpracované roky Odměna za životní jubileum
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl