Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant LOP

referenční číslo: 53180 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou společnost, která se zaměřuje na výrobu a projektování opláštění budov, hledám projektanta.
návrh a realizace projektové dokumentace kontrola správnosti dokumentace spolupráce s manažery projektu a kolegy z dalších oddělení příprava podkladů pro projekty

Požadujeme

vzdělání v oboru strojírenství nebo stavebnictví znalost programů AutoCAD, Inventor zkušenosti s projektováním

Nabízíme

mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností prostředí menší české společnosti s rodinným prostředím odměňovací systém plně hrazené elektronické stravenky vzdělávací kurzy a školení firemní a společenské akce nástup možný ihned spolupráce na HPP
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura