Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka pozemních staveb | občanská vybavenost

referenční číslo: 52941 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Projekční kancelář zabývající se projektováním občanské vybavenosti rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTANT/KA.
samostatná, zodpovědná práce projektanta zpracování projektů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů apod. spolupráce se subdodavateli projektování v AutoCad, ArchiCad

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání se stavebním zaměřením alespoň 3 roky praxe znalost projektování staveb v AutoCad nebo ArchiCad autorizace výhodou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností 13. plat firemní benefity – příspěvek na stravu, služební auto i pro soukromé účely (dle domluvy), telefonní paušál 5 týdnů dovolené pružnou pracovní dobu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura