Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce čerpadel

referenční číslo: 53448 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou společnost specializující se na prodej a servis čerpadel hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici prodejce.
aktivní komunikace se zákazníky a poskytování odborných informací o produktech příjem a zpracování objednávek od zákazníků osobně, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu poradenství při výběru správného produktu podle potřeb zákazníka správa a aktualizace skladových zásob v prodejně

Požadujeme

technické povědomí a schopnost pochopit nabízené produkty zájem o práci v prodeji a servisu předchozí praxe s prodejem technických výrobků alespoň na základní úrovni velkou výhodou komunikativnost a ochotu pomáhat zákazníkům spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí práce v kolektivu s přátelskou atmosférou pracovní doba od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 3 sick days příspěvek na stravování možnost profesního rozvoje a školení v oboru nástup možný ihned Místo výkonu práce: Praha 10
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup