Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář výroby - pouze ranní směna

referenční číslo: 53839 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost se čtením technické dokumentace? Hledáš práci pouze na ranní směnu? Tak tohle je ideální příležitost pro tebe. Stačí nám poslat tvůj životopis.
příprava materiálu pro výrobu - ve spolupráci s technology označení materiálu a předání do výroby spolupráce s nákupem kontrola úkolů na svěřeném úseku vedení menšího týmu pracovníků - 2 CNC operátory dohled nad skladem - příjem materiálu Inventarizace materiálu příprava technické dokumentace pravidelný reporting

Požadujeme

ukončené SOÚ/SŠ technického směru (např.strojní/elektro/zámečník) praxe např. na pozici zámečníka, technologa, kvalitáře dobrá orientace v technické dokumentaci uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

stravenky v hodnotě 100 Kč práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30) smlouva na dobu neurčitou po 1. roce příplatky za přesčasy menší firma s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl