Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník skladu - zástup vedoucího směny

referenční číslo: 54568 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Příjem a výdej zboží včetně pohybů materiálu v systému SAP
Pečlivá evidence materiálu
Manipulace s materiálem ve výrobních prostorách (naskladňování, vyskladňování)
Vykládka kamiónů, kontrola průvodních dokumentů
Práce se čtečkou čárových kódů
V případě absence vedoucího směny, bude zaučen do pozice zástupce

Požadujeme

Být min. vyučen
Mít ředchozí praxi na pozici skladník alespoň 2 roky výhodou
Znalost práce na PC: MS Office, Internet, SAP – výhodou
Platný řidičský průkaz na VZV I/A, B, C, W1, G
Ochota pracovat ve 12h směnném režimu (krátký/dlouhý týden)
Zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců - výhodou
Manuální zručnost

Nabízíme

Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
Vánoční a letní bonus
Dotované závodní stravování
Bodový systém odměn formou cafeterie
5 týdnů dovolené
Příležitost profesního a kariérního růstu
Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika