Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník servisního oddělení – pouze ranní směna

referenční číslo: 53280 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do servisního centra elektro spotřebičů se sídlem v Brně ve Slatině hledáme nové kolegy. Chceme, aby spotřebiče, které zákazníci vrátí, mohly i nadále sloužit, proto je opravujeme a připravujeme pro další použití. Vaší činností bude rozbalení spotřebičů (různých značek), kontrola příslušenství, sestavení a otestování přístroje s cílem zjistit, zda výrobek funguje, není poškozený, obsahuje veškeré příslušenství anebo potřebuje opravu, poté připravit technickou zprávu pro technika, příp. předání na čištění.
Základní diagnostika výrobků zákazníků Testování el. spotřebičů a zařízení Testování funkčnosti, kontrola příslušenství Vedení správných a přesných záznamů pro technika Manipulace s výrobky mezi pracovními stanovišti testování, oprav a čištění Čištění zařízení, balení, příprava na expedici

Požadujeme

vztah k elektrotechnice/elektro-mechanice, rádi přicházíte technickým věcem na kloub technické myšlení, preciznost a zodpovědnost uživatelskou znalost PC Výhodou: SOU technického směru (ideálně elektrotechnika nebo příbuzný obor) osvědčení pro práci v elektrotechnice (vyhl.50 alespoň §5) praxe na podobné pozici

Nabízíme

smlouva na HPP bonus ke mzdě až 4 000 Kč pouze ranní směna od 6:00 do 14:30 hod. stravenkový paušál v hodnotě 99 Kč dovolená navíc nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika