Typ nabídky

Minimální mzda

Řemeslné pozice v klidné výrobě, možnost 1 směny! #fN4mL

referenční číslo: 65e85f23d2e3b0da9ffd1cd2 | aktuálnost: 10.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Zajímá Vás práce v přátelském týmu v klidné výrobě, kde nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě? Chcete mít mnoho benefitů a získat praxi v zajímavém oboru? Pak nás určitě kontaktujte! Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy na různé výrobní i kvalifikovanější pozice dle praxe. Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti – nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.
Náplň práce (dle pozice):
- vrtání dílů, tmelení
- šroubování, pilování, údržba stroje a zařízení
- klempířské nebo mechanické práce
- kontrola kvality
Pracovní doba (dle pozice): ranní směna 6-14 nebo 7-15, na některých pozicích i odpolední 14-22
Místo výkonu práce: snadná dostupnost, 20 min MHD ze zastávky metra Kobylisy

Požadujeme

- manuální zručnost
- odpovědnost, spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení dle pozice a praxe
- možnost práce i na jednu směnu
- časté celofiremní akce pro zaměstnance a rodiny - mikulášská, vánoční aj.
- 5 týdnů dovolené
- možnost přesčasů
- řádné zaškolení na danou pozici
- příspěvek na stravování v areálu společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci v čistém pracovním prostředí
- velmi dobrý a přátelský pracovní kolektiv
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti

Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní