Typ nabídky

Operátor výroby, mzda až 30.000 Kč

referenční číslo: 54726 | aktuálnost: 24.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné kolegy do kmene firmy.
- kompletace výrobků - opracování součástek - kontrola kvality výrobků - práce s automatizovanými linkami

Požadujeme

- výhodou praxe z výrobní firmy
- manuální zručnost
- ochota pracova ve směnném provouzu (dočasně pouze ranní a odpolední směna)

Nabízíme

- mzda 24.000 až 30.000 Kč - vstupní bonus 10.000 Kč - odměny ke mzdě a 13. plat - odměny k pracovním výročím - odměny za doporučení nových zaměstnanců - příspěvek na dopravu - příspěvek na stravování - možnost navýšení řádné dovolené - Flexi Pass
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba