Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - instalatér

referenční číslo: 54110 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nejvýznamnější zaměstnavatel v okrese Jeseník hledá šikovné Operátory výroby.
manipulace se sanitou a rohovými lištami, práce na pokosové pile, práce s nůžkami na plast a s polyfúzní svářečkou.

Požadujeme

vyučení v oboru velkou výhodou, vysoké pracovní nasazení, odbornou manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu a motivaci učit se, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu.

Nabízíme

stabilní a perspektivní zaměstnání, zázemí prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, ochranné pomůcky a pracovní oblečení včetně praní, zaměstnanecké benefity, odpovídající mzdové podmínky, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, možnost závodního stravování.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Tvůrčí práce, kultura, umění