Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby

referenční číslo: 52666 | aktuálnost: 28.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

* práce na automatické výrobní lince
* výroba dle technologického postupu
* hlášení neshod
* kontrola jakosti dle kontrolního postupu
* práce s technickými výkresy
* práce s měřicími zařízeními

Požadujeme

* ZŠ a praxe na obdobné pozici nebo vyučení bez praxe
* Ochota, chuť učit se * Práce na směny

Nabízíme

* (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy , účast na programu Zdravá firma).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba