Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka výroby Úžice - mzda od 30 000,-

referenční číslo: 53431 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Máte zkušenosti z výroby v automotive? Nevadí Vám vícesměnný provoz ( 3 směny )? Jste z Kralup a okolí a chcete pracovat v čistém prostředí?
Obsluha výrobního zařízení Dodržování technického postupu Snadná montážní činnost Kontrola a manipulace zhotovených výrobků

Požadujeme

Zručnost a technické myšlení Pozitivní myšlení a flexibilita Zkušenosti na podobné pozice VÝHODOU Znalost sváření a zkušenosti s roboty VÝHODOU

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení Bonusy a prémie Příspěvek na stravování (60 Kč/den) Příspěvek na dopravu Příspěvek za směnný provoz + zákonné příplatky 25 dní dovolené Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti Možnost kariérního růstu například na pozici Team Leader
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba