Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč kovů – CNC frézovací centrum 5 OS (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 47633 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený obráběč kovů nebo absolvent tohoto oboru, který se chce učit a zdokonalovat? Nevadí vám práce na 3 směny? Máme pro vás stabilní zaměstnání v úspěšné výrobní firmě s možností profesního i finančního růstu! Ozvěte se nám, rádi s vámi vše probereme!
Obráběč kovů – CNC FRÉZOVACÍ CENTRUM 5 OS (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha a údržba frézovacího centra
  • Seřizování stroje
  • Výměna nástrojů
  • Kontrola výrobků

Požadujeme

  • SŠ/SOU Strojírenství
  • Znalost materiálů
  • Znalost obsluhy strojů U 740, DMU 100 výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota práce v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Možnost ubytování
  • Bonusy/prémie
  • Silnou podporu ve vedení společnosti
  • Firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalitu: okres Kutná Hora

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba