Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník - opláštění budov (45-90.000 Kč)

referenční číslo: 56950 | aktuálnost: 20.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Lákala Vás vždy oblast obchodu? Chcete si ovlivnit výplatu Vaší vlastní aktivitou? Jste komunikativní typ a hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Stabilní a zavedená firma z oblasti stavebnictví hledá novou posilu do týmu na pozici:
OBCHODNÍK - OPLÁŠTĚNÍ BUDOV (45-90.000 Kč)

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků spojená s cestováním
  • Sjednávání zakázek v oblasti opláštění bytových jednotek
  • Sjednávání zakázek v oblasti fotovoltaiky
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Tvorba nabídek, obchodních smluv
  • Práce v interním systému
  • Reporting

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Praxe v obchodu výhodou
  • Komunikativní a obchodní duch
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Auto i k soukromým účelů
  • Telefon, notebook
  • Plné zaškolení
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 45 000 - 900 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika