Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - informační technologie (od 25.000 Kč)

referenční číslo: 2974 | aktuálnost: 16.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Máte zkušenosti s IT službami a kancelářskými aplikacemi? Baví Vás obchod a chcete sami ovlivnit výši svého platu? Pak jste vhodný kandidát na naši pozici "Obchodní zástupce - informační technologie"

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • péče a odpovědnost za přidělené zákazníky
  • tvorba marketingových aktivit
  • příprava nabídek a řešení zákaznických požadavků

Požadujeme

  • SŠ / VŠ nejlépe ekonomického směru
  • praxe min. 3 roky na pozici obchodníka
  • orientace na IT - informační systémy, software, kancelářské aplikace
  • aktivní znalost AJ
  • ŘP sk. B
  • samostatnost a ochota cestovat

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivační bonusy z obratů
  • mobilní telefon, notebook, automobil - k pracovním účelům
  • pružná pracovní doba
  • práce v dynamickém kolektivu

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita