Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní referent - pobočka příbram (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 56428 | aktuálnost: 03.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání a znalosti v oblasti silnoproudu? Jste komunikativní a prozákaznicky orientovaný/ná? Máte zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem?
Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT - POBOČKA PŘÍBRAM (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Péče o zákazníky na pobočce v Příbrami
  • Zpracování technických nabídek a zakázek
  • Komunikaci s dodavateli produktů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce v SAPu

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • Zkušenosti se silnoproudem, elektromateriálem, atp.
  • Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni
  • Výborné komunikační a vyjednavací schopnosti

Nabízíme

  • Možnost osobního rozvoje
  • Pevná pracovní doba (PO-PÁ)
  • Měsíční odměny
  • Roční odměny dle výsledků
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: Příbram

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika