Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technický zástupce pro chladiče, akumulátory a výměníky tepla

referenční číslo: 52883 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Toužíte po kariéře pro inovativní českou výrobí firmu, která má skvěle reference a celosvětový ohlas? Máte vášeň pro techniku a obchod, a navíc vás baví být na cestách a mít kancelář v autě? Pokud ano, máme pro vás nabídku, kterou nemůžete odmítnout! Místo výkonu práce v Litoměřicích s možností nástupu ihned. Práce home office a region Čechy.
Vaším úkolem bude pečovat o vztahy a spolupráci se stávajícími zákazníky, aktivně vyhledávat nové zákazníky a vytvářet možnosti pro uplatnění chladičů, akumulátorů a výměníků tepla. Cílem je, abyste ve spolupráci s ostatními členy týmu vedl celý proces – od návrhu řešení až po dodávku a zaplacení. Budete často na cestách. Přímo u zákazníků (v kancelářích i provozech) budete poskytovat technickou a obchodní podporu.

Požadujeme

VŠ nebo SŠ strojní popř. jiného technického zaměření, případně technickou praxi obchodního ducha a praxi z B2B v průmyslové oblasti otevřenost, "tah na bránu", ochotu se učit připravenost cestovat za zákazníky zhruba 4 dny v týdnu výhodou je také znalost anglického jazyka

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou v závislosti na dosažených výsledcích technicky zajímavé produkty s velkým potenciálem na trhu technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí přátelský a výborný tým spolupracovníků příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti pracovat budete převážně z domova nebo budete na cestách po zákaznících v Čechách
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup