Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Náborář/ka s němčinou

referenční číslo: 53800 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici náboráře. Pokud máte alespoň krátkodobou zkušenost z obdobné pozice a domluvíte se německy, rádi vám sdělíme bližší informace. Nástup možný ihned.
Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů, plánování a organizace pohovorů Realizace marketingových náborových kampaní Spracování sociálních sítí společnosti, spolupráce se školami Organizace firemních akcí pro zaměstnance Práce v menším týmu

Požadujeme

SŠ vzdělání Zkušenosti z oblasti náboru (v případě abolventů alespoň jako výpomoc na HR oddělení) Německý jazyk na komunikativní úrovni Ochotu učit se nové věci

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Vánoční a měsíční prémie Příspěvek na dopravu Odborné kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR