Typ nabídky

Minimální mzda

Montér elektro - příležitost pro absolventy

referenční číslo: 53077 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V Česku působíme už skoro třicet let. Zajišťujeme jak nové instalace, tak servis a modernizaci výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků. Patříme k lídrům, a tak neustále přinášíme technické novinky a snažíme se zavčas zrealizovat vše, co po nás klienti chtějí. K tomu nám ale momentálně chybí zručný montér, který bude naše výtahy instalovat v Brně a okolí.
Montáž výtahů a s tím spojená kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací Příprava, koordinace a provedení všech potřebných úkonů v místě instalace

Požadujeme

Neobejdete se bez řidičského průkazu sk. B. Podmínkou je také odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 (bývalá vyhláška 50/78 Sb.). Jste manuálně zručný a máte nějaké se zkušenosti s montážemi (ať už mechanických částí nebo elektro).

Nabízíme

Kvartální provize Benefitní systém Cafetérie, kam vám ročně přispějeme přes 20 000 korun, se kterými můžete naložit, jak se vám zamane. Příspěvek na stravování a důchodové připojištění Týden dovolené navíc Sick days Firemní iPhone Služební auto i pro soukromé účely Navíc vás rádi odborně zaškolíme v této technické oblasti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika